Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kolégiummal hogyvan? Mikor és...

Kolégiummal hogyvan? Mikor és hogy lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
bme, pécset, és debrecenre lennék kiváncsi
2011. jan. 31. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Majd júliusban, ha kiderülnek a ponthatárok és ezzel együtt az hogy hova vettek fel, kapsz egy levelet a leendő sulidtól, amiben leírják a tudnivalókat, pl. gólyatábor, beiratkozás - na ebben lesz a koliról is minden, hogy hogyan kell majd jelentkezni - augusztus folyamán lesz majd ennek az ideje egyébként.


Sulifüggő, van, ahol online kell jelentkezni, van, ahol papíron.


Néhány igazolást nem árt majd időben beszerezni, hogy nehogy lecsússz a határidőről (szülők munkáltatói igazolása, ha munkanélküli, akkor arról igazolás, tanuló testvérek iskolalátogatásija, egy háztartásban élők számáról nyilatkozat, stb.), ezek nem lehetnek régebbiek 3 hónapnál, tehát ha június-július folyamán elkezded begyűjteni, bőven érvényes lesz a jelentkezéskor.

2011. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, sokat segítettél :)


nem tudok új kérdést kiírni, (csak egy óra múlva) de ha valaki tudna innen is segíteni nagyon örülnék.

Nekem, kell bizonyíték arról hogy mien dátumok között van a tanulás és hogy ez alatt mit kell tanulni. Kerestem, de talán béna vagyok ( vagy csak nem tudom mire kell keresni)..

2011. jan. 31. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az iskolalátogatási igazolásra gondolsz, azt majd az után tudsz kérni, hogy beiratkoztál.
2011. febr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
várjál,az se biztos hogy bekerülsz :D
2011. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mintatantervet keres a kérdező, nem? Nem igazán értem a kérdést, pontosítanál?
2011. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát igen, még nem kerültem be, de azért szeretném tudni, mit kell majd csinálnom, képben akarok lenni :)

valami mintaterv igen

2011. febr. 1. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
tudnunk kéne ehhez, hogy milyen szak érdekel, és melyik suliban. ugyanis ez mindenhol eltérhet.
2011. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a mintatervet megtaláltam :)

de nem tudom megtalálni hogy építészmérnökin, pécsen, Bme, és Debrecen, mien idök között van, nem tudom igazán fordítani mit keresek, mert nincs hozzá magyar szó( amit ismerek) de valami ami mutatja, mint a mintaterv, csak hogy az idöt :S ...

2011. febr. 2. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:

az őszi félév általában szeptember közepén kezdődik és december közepéig tart, utána 2 hónap vizsgaidőszak következik, majd tavasszal ugyanez, februártól májusig tanítás (szorgalmi időszak), majd vizsgaidőszak.


ha a pontos időpont (órarend) érdekel, azt nem lehet előre tudni, mindenki magának állítja össze, pl. egy tárgyat meghirdetnek 3 időpontban, és te választhatsz, hogy mikorra veszed fel.

2011. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!