Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Andragógia szakon nincs matek?

Andragógia szakon nincs matek?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz ez a szak?

És miket tanítanak itt?

Én úgy tudom, hogy nyelvet, szociológiát, pszichológiát, közgazdaságtant, filozófiát, kommunikációt, művelődéstudományt, történelmet és földrajzot.

Ez igaz?

És szerintetek melyik szak jobb?

Művelődésszervező vagy felnőttképzési ügyintéző?


És Ti szeretitek ezt a szakot?


Kérem, hogy ne azt írjátok, hogy lehetetlen vele elhelyezkedni, mert én sok mindent hallottam már ezzel kapcsolatban.


Előre is köszi!


2011. jan. 31. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, hogyha nem vagy abszolút ostoba (és feltételezem nem vagy), akkor nem szabad, hogy gondot okozzon az andragógia. Olyan szánalmasan buta emberek szerenek andragógus diplomát nulla tanulással, hogy az félelmetes.
2011. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:))

Azért nem lenne túl jó érzés, ha ilyen diplomám lenne, amit mindenki meg tud szerezni.:S

2011. jan. 31. 21:22
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia,

én az ELTÉn tanulok andragógiát. Maga a szak az emberfüggő, hogy kinek mi nehéz. Nálunk van akinek a pszichológia, van akinek a művelődéstörténelem.Igen, körülbelül ezek a tantárgyak vannak az első félévben, aztán jön hozzá közgáz, jog, oktatáselmélet stb.

Én a felnőttképzési illetve a munkavállalási tanácsadó illetve a személyügyi szervező szakirányt ajánlanám neked.

Én személy szerint nagyon szeretem a szakom. Igen a tanárok követelnek, de szerintem ha szereted a amit tanulsz ,akkor nem az számít, hogy ki mit mondd (mennyire nehéz, nem tudsz vele elhelyezkedni stb.)

Ha nagyon jó vagy valamilyen szakmában, akkor bármivel el tudsz helyezkedni.

2011. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!