Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Andragógia szakon belül...

Andragógia szakon belül milyen szakirányokat lehet majd választani az első év után?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

.Felnőttképzési szervező szakirány

·Munkavállalási tanácsadó szakirány

·Művelődésszervező szakirány

.személyügyi szervező szakirány


de nem minden suliban van mind a 4


hova mész?

2009. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kodolányira.

Én azt olvastam vagy hallottam (rég volt:)), hogy van fesztiválszervezés, meg könyvkiadós dolog is...

2009. aug. 4. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
jah hát nem tudom...amit én írtam a legtöbb helyen az a 4 van..ezek szerint ezen belül is vannak variációk.én műv.szerven vagyok...
2009. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

megint én!rájöttem:

szakirány egy van:

művelődésszervező

ezen belül vannak specializációk:

Műkereskedelem


Producer és mozgóképkultúra terjesztés


Impresszárió és fesztiválmenedzsment


Könyv- és multimédia kiadás és terjesztés


Médiamenedzsment


Kulturális turizmus

2009. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Producer és mozgóképkultúra terjesztés

Kulturális turizmus

Könyv- és multimédia kiadás és terjesztés



ezekről tudsz vmit bővebben írni?

Miket kell csinálni, hol lehet elhelyezkedni...stb?

2009. aug. 4. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:

én nem ide járok sajna nekem erről nincs tapasztalatom.(de szerintem lehet benne lehetőség..persze nyilván nem találsz ilyen álláshirdetést,h.:"műv.szervező szakon könyv és multimédia kiadás/terjesztés specializációs szakon végzetteket keresünk.."


de érdekes lehet,a suli alatt próbálj gyakorlatot szerezni,ha nem is fizetnek érte,kérd meg a cégeket,intézményeket,nagy programszervező irodákat,médiaintézményeket stb..(ami a specializációdhoz épp illeni fog) h.hadd legyél ott mint megfigyelő,"tanuló",és később sokat profitálhatsz belőle.ilyenkor még nem a pénz az első,hanem a gyakorlat megszerzése.pl.én is most voltam egy nagy nyári rendezvényen szervező,segítő.a lényeg h.minél több helyen kipróbáld magad.

2009. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!