Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezős egyetemisták, hogy...

Levelezős egyetemisták, hogy oldjátok meg a pénteki bejárást?

Figyelt kérdés
Vagy meg lehet azt oldani, hogy péntekre csak előadásokat, szombatra meg a gyakorlatokat veszem fel? Vagy itt már nem én döntök? Az a baj pénteken semmiképp nem tudnék menni. Ezt hogy oldjam meg szerintetek?
2011. jan. 31. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nem te döntöd el,hogy mit mikorra veszel fel,levelezőn fix órarend van nagy átlagba (mint középsuliba)


párom is szenved ezzel,melóból 11kor el kell jönnie ha be akar érni déli kezdésre,és hiába megy be előtte napokon többet,vagy kér szabadnapot,nem igazán akarják engedni,pedig neki még tanulmányi szerződésbe is benne van hogy engedik...

hogy jár be? szenvedve,minden melóját jóelőre megcsinálva,hátha nem kötözködnek...idegbajjal..

szerencsére már csak fél éve van hátra,az se órárajárós



én inkább járok nappalira,és mellette heti 20 órába meló,megelehet ennyiből is élni (plussz szociális,tanulmányi támogatás,bursa,demján)

2011. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az a baj, hogy én nem dolgozok,nappali képzésre is járok. Csak szeretnék még egy levelezőt, ami ráadásul egy jóval messzibb városban van. (csak ott van ingyen). Tehát ha péntekre beraknak nekem egy gyakorlatot a nappalin, akkor az szívás.
2011. jan. 31. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
nappalin tudsz variálni,ráadásul nappalin péntekre nem is szokás gyakorlatot tenni,mert a kutya se jár be..
2011. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!