Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol OKTV II. forduló?

Angol OKTV II. forduló?

Figyelt kérdés

A kérdésem a szóbelivel kapcsolatos lenne. Mennyi ideig tart egy ilyen szóbeli? Azért nem mindegy h 5 perc v 20 perc.. és mit tartalmaz az egész.. pl. miről kell beszélni? Csak részletesen elmondani miről szól a könyv, vagy esetleg milyen kérdések jöhetnek? Nem voltam még nyelvvizsgán/érettségin így nem igazán van ilyesmikben tapasztalatom..

A másik pedig az, hogy ünneplő ruhában kell menni?


2011. jan. 29. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos nem kell ünneplőben menni, nyelvvizsgára sem kell. (de azért, ne is melegítőbe menj)

Ez az, amit én is nagyon szeretnék tudni, ugyanis ma lesz a szóbeli!!

Semmit sem készültem, és most olvasom, hogy valami könyvet is be kell mutatni :S o.O

Nekem senki nem mondott semmit, csak hogy mikor és hol lesz a verseny, viszont már egy csomószor vizsgáztam, remélem, van elég tapasztalatom ahhoz, hogy jól szerepeljek.

Ha meg nem, akkor hála istennek, nem kerülök tovább :D

2011. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!