Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erről a tanárnő tehet, vagy...

Erről a tanárnő tehet, vagy mi vagyunk ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Az éven új tanárnőt kaptunk,aki ezelőtt főiskolán tanított.Annyira bonyolultan és hosszan magyaráz,hogy egyszerűen nem bírjuk megtanulni.Eddig az osztály nagy részének elég jól ment a fizika.Most pedig az osztály nagy része megbukott félévre.Tavaly érthetően,tömören volt meg fogalmazva a tananyag(max egy oldal),most pedig 3-4 oldalakat írunk.
2011. jan. 28. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű, hogy egy egész osztály elbutul fél év alatt!
2011. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt egy ilyen matek tanárunk, azt hitte föiskolán oktat. De szoltunk az igazgatónak és megértette a bajunkat. fogjon össze az osztály és egy értelmesen beszélö mondja el az osztály elött hogy mi a baj.

Pl lehet úgy hogy szoljatok az igazgatónak hogy szeretnétek a tanárnak elmondani bajotokat, és legyen bent veletek az óra elején.


lehet neki is nehéz, és észre sem veszi magát.

2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom szerint ez leginkább az osztály hozzáállásán múlik.

Elsőben nálunk is egész jól ment az osztályban a matek, aztán másodikban kaptunk egy új tanárt, akinél szinte mindenki megbukott (én is).

Nálunk is ez a sablon szöveg ment, hogy a tanár hibája, mert nem lehet az egész osztály ennyire hülye.

Aztán rájöttem, hogy nekem kell a matek ötös a továbbtanuláshoz, ezért elkezdtem magántanárhoz járni. Érdekes módon tudtam ötöseket írni, majd ötösre érettségizni (mellesleg ettől kezdve a tanár magyarázatát is értettem).


Nem magamat akarom fényezni, de szerintem ha annyira érdekelne benneteket a dolog, akkor ti is elkezdenétek magántanárhoz járni (persze aki megengedheti magának).


Ja, és pont a minap találtam meg egy köteg egyes dolgozatot... jót mosolyogtam rajta, hogy milyen primitív példákat adott a tanár, mégsem bírtam egy kettest sem összehozni.

2011. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az igazgató úrnak nem merünk szólni,mivel ez az új tanárnő a lánya..

2011. jan. 29. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!