Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi lap. Jegyek. Segíten...

Felvételi lap. Jegyek. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Most vagyok 8.-s továbbtanulás előtt állok, a helyi gimibe fogok jelentkezni ahol csak a 7. év végi és a 8. félévi jegyeket nézik. az iskola kiírta a honlapján hogy a felvételi lapra csak ezeket a jegyeket kell beírni mivel csak ezeket veszik figyelembe a felvételinél, de az osztályfőnököm szerint 5.-től kell írni a jegyeket és megmondta hogy ő azokat is rá fogja írni a papírra. Lehet ebből baj a felvételinél? Lehet hogy emiatt elfogják utasítani a jelentkezésemet. Várom a válaszokat.
2011. jan. 25. 08:57
 1/3 A kérdező kommentje:
*Lehet hogy emiatt elfogják utasítani a jelentkezésemet?
2011. jan. 25. 09:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha több információ van rajta, azért biztos nem. És mivel tudomásom szerint minden középiskola csak a 7. évvégi és a 8. félévi jegyeket veszi figyelembe, így itt is csak ezeket fogják. Lényegtelen, hogy ráírja-e a tanárod, vagy sem. Mondjuk nem tudom miért csinál magának plusz munkát.
2011. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát tévedtek én is azt hittem. Amúgy egy anyuka volnék. Nekünk is kiosztották a lapokat, mi ellenőrzés után aláírjuk mert nálunk a tanárok töltik ki ezt a részt./ Nem tudhatja fejből mindenki a jegyeit/. Mindent beírnak 5 osztálytól. Hiába kérik az iskolák elvileg csak a 7 év vége és a 8. osztály félévi jegyeit. Az osztályfőnök és más, már gimis gyerkőc szülei is ugyanazt mondták erről. Ha adott évben sok a jelentkező, vagy azonosak lennének a pontszámok, akkor mindent néznek. Az összes tárgyat, még az éneket is! 5-6-7-8 OSZTÁLY. Hát igen. Erre mondják, hogy szívás.. Elég komolyan utánaérdeklődtem ismerősöktől , barátoktól akik már túl voltak ezen tavaly, és így van.
2011. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!