Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó jegyek, rossz felvételi?

Jó jegyek, rossz felvételi?

Figyelt kérdés
Ha pl. csak 5-öm volt 7,8-ban, de a felvételim pocsék lett még van esély, hogy felvegyenek?
2010. jún. 10. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hova husom
2010. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Ha úgy vesszük mindegy hova mész. Emlékszem én is stresszeltem eléggé 8.-ban, 2-es 3-as tanuló voltam, sehova se vettek fel, csak egy szakközépbe, olyanba, amit nem is értem miért jelöltem meg, mert a szak sehogy se vonzott. Utáltam a németet addig is, de engem kérdezés nélkül beosztottak németesnek. Most ott tartok, hogy kijártam a sulit, az érettségim jó lett, az osztályban talán benne vagyok a top 3-ban. Nem nagy erény, mert az osztályom eléggé gyökér volt. Viszont ha minden igaz, megyek főiskolára, oda ahova szeretnék, és nem mondhatnám hogy olyan nagyon számít az, hogy hova vesznek fel, csak az érettségire készülj rá nagyon. Őszinte leszek. 2 es és 3 as között voltam végig, volt hogy harcoltam a bukás ellen. Nem bántam meg hogy végig lustálkodtam az egészet. Nem számít a jegy, ha van jó érettségid :) Jó, tudom rossz példát mutatok, azért ha tanulsz sokkal könnyebb lesz neked 12.-ben.
2010. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!