Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvosi (FOK) vagy Általános...

Fogorvosi (FOK) vagy Általános orvos (ÁOK)?

Figyelt kérdés
Engem igazából az áok jobban érdekelne, de sokan bíztatnak arra h menjek fok-ra mert utána nem lesznek megélhetési problémáim, míg az áok-n igencsak előfordul (Magyarországon). Most nem igazán tudom eldönteni, h mi domináljon inkább: a pénz vagy az érdeklődésem. Nem mintha nem tudnám magam fogorvosként elképzelni, az is érdekes, de valahogy az áok jobban vonz. Tény, hogy ha sikerül végig szenvednem az orvosit, nem azt várom h 150ezer forinttal szúrják majd ki a szemem... (jaés szeretnék itthon maradni). Szerintetek?
2011. jan. 24. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz annyi pénzed, hogy megvegyél egy fogorvosi praxist, akkor a fogorvosit ajánlom.Biztos, hogy jobban fogsz keresni, mint valamilyen szakorvos egy kórházban, vagy rendelőben, vagy mint egy háziorvos.
2011. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
nőgyógyászaton nem gondolkodtál még? Nekem az az egyik álmom, a patológia mellett.
2011. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez vicces, nekem a patológia az egyik best ami érdekel, és amin mostanában gondolkodtam az a szülészorvos. Milyen szép munka minden nap csecsemőket világra segíteni! Szerintem csodás :) a patológia meg huhhhh nagyon jóó... (én amugyis kutató lennék legszívesebben és még a patológián tudnám talán leginkább kiélni ezt a hajlamom :P vagy az onkológián...


1.-re válaszként meg annyi, hogy nem tudom h 5-6 év múlva mire elvégezném a fok-ot mennyi pénze lesz a családnak... tök kétesélyes :S

2011. jan. 25. 23:18
 4/4 anonim válasza:
Elvégzed a fogorvosit, elmés dolgozni egy praxisba, ott gyűjtesz pénzt a saját praxishoz. Nem kell neked a család ide.
2012. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!