Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen sulit ajánlanátok...

Milyen sulit ajánlanátok nekem illetve minek tanuljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Én sajnos teljesen tanácstalan vagyok, csak azt veszem észre hogy jelen szakmámmal semmi esélyem nincs elhelyezkedni ha visszamennék suliba akkor most egy olyan szakmát/pályát akarok választani amivel pénz is lehet keresni és valamilyen szinten érdekel is.


Kicsit magamról. Érettségin nem mondom hogy remekeltem matek 2 magyar 3 info 3(ezt sajnálom hogy ennyi lett) töri 4(nagyon kicsin múlott az 5ös) angol 5(nyelvizsgám nincs de szeretnék majd)

Gondoltam rá hogy vissza megyek javítót írni valamelyik tantárgyból de ezt majd ha tudom hogy mi és hogy.

Jobban érdekelnek a humán tantárgyak ,töri ,műv töri, nyelvek, irodalom(csak rossz tanárom volt,de szeretem a könyveket), rajz...Sokáig művész pályát terveztem de a tehetségem sajnos nem elegendő. De érdekel még a történelem tanárság is de nem hiszem hogy tudnám kezelni a gyerekeket. Érdekelnek még a számítógépek is kicsit de nem programoztam soha csak egy bizonyos szinten.

Mindenképpen valami humánabb szakmára gondolok, nem vagyok nagyon tanulós szóval valami olyan mihez nem kell 6 év egyetem :) Gondolkoztam még azon is hogy mondjuk médiában elhelyezkedni valami háttérmunkára. Fontosnak tartom a kreativitást és azt hogy ne legyen monoton, szeressem csinálni. Nem baj ha nem leszek milliomos de legyen egy biztos állásom amiből meg tudok élni és nem érzem azt 1 év után hogy ezt még sem nekem tervezték.

Tudom hogy sokat akarok és hogy el kéne határoznom végre, de nagyon nehéz, nincs kiemelten semmi ami annyira érdekel engem és mindenben találok valami buktatót.

Normális válaszokat légyszíves :) 21/F


2011. jan. 24. 20:06
 1/1 anonim válasza:

basszus.

mintha magamat látnám/hallanám/olvasnám. :D

dettó ugyanigy vagyok.

és én is elég tanácstalan vagyok.

szüleim azt akarják hogy mennyek egyetemre/fősulira de én csak egy laza tanfolyamra gondoltam.

mint piercinger vagy fodrász. de ha jobban belegondolok tudom hogy ennyivel nem érnék semmit. szóval teljesen tanácstalan vagyok. a média engem is érdekel csak hogy ott mit? hogyan? ://

2011. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!