Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik ez egyetemen?

Hogyan működik ez egyetemen?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elmenni vizsgára,ezért fizetnem kell pótdíjat, ha jelentkezni szeretnék a köv. vizsgára. Akkor is ki kell fizetnem, ha nem veszem fel a köv. vizsgát, vagy csak ha fel szeretném venni?
2011. jan. 24. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyi tanulmányi és vizsgaszabályzat az irányadó minden esetben. Meg amit a dékániban mondanak. Mi itt nem látjuk, hogy te melyik egyetemre jársz, és ott mi a szabály.
2011. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előző is mondta, egyetemenként függő, nálunk pl kell fizetni a pótvizsgáért (mivel igazolatlanul nem jelentél meg, ezért pótnak számít, és nem javítónak), viszont ha nem akarsz elmenni vizsgázni, senki nem foglalkozik vele, nem kell fizetni!
2011. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nem gondoltam, hogy mindenhol máshogy van. Már meg is kérdeztem, mit kell tenni. :)
2011. jan. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!