Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők! Hány pontot...

Felvételizők! Hány pontot értetek el?

Figyelt kérdés
Matektól nagyon féltem előtte,magyartól egyáltalán nem.A magyart nagyon nehéz éreztem,matekot megoldottam egész könnyen,bár geometria meg a százalékosok elég nehezen mentek,ezeket mind el is rontottam,mást semmit,12 hiba matek,4 hiba magyar.Persze ebbe a fogalmazás nincs benne,de a szempontokat nézve jó lett.Matek nagyon szörnyű,nagyon le vagyok hangolva miatta...Nektek hány pontotok lett??
2011. jan. 22. 19:11
 1/5 anonim válasza:
Én matekból 2 pontot biztosan, a megoldókulcsban láttam olyat, hogy egy pont, ha törtet írt fel, de én aránypárral csináltam. Remélem ilyenekért nem vonnak le pontot. Ha nem, akkor 2 hibapont a matek, magyar pedig vagy 5-6 + még a fogalmazás, habár fogalmazást elég jól tudok írni. Majd meglátjuk! ;) A Te eredményed sem rossz, ne aggódj!
2011. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
á,csak szörnyű...mindegy,kitűnő vagyok,max pontot viszek,a szóbelit meg jól megcsinálom.
2011. jan. 22. 19:19
 3/5 anonim válasza:

Én kitűnő tanuló vagyok és nagyon elrontottam! :(

78-80 pontom lesz :'(

2011. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem se sokkal több,kb annyi,mert még a fogalmazás,meg kitudja hány hibát nem vettem ésure...
2011. jan. 22. 21:28
 5/5 A kérdező kommentje:
*észre
2011. jan. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!