Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Küldöldi vagyok. Középsuliba...

Küldöldi vagyok. Középsuliba megyek Magyarországra, lehet úgy, hogy veszek ki magamnak egy házat vagy szobát?

Figyelt kérdés
vannak olyan iskolák,hogy bentlakásosak?Mondjuk bentlakásosban nem szeretnék,hanem inkább veszek ki magamnak szobát.Adnak nekem 15 évesen?mert csak kilencedik után mehetek,mivel itt kilencedikig van az alapiskola.fizetni gondolom tudnám,mert szüleim állnák.Mindenhogy felvesznek engem?nem számit,hogy küldöldi vagyok?bocs a sok kérdésért.köszönöm szépen :)
2009. febr. 3. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az én gimis kolim egy apácazárda volt... a nagykállói korányiról beszélek... na ott órák után volt egy kis kimenő 3-ig, mert fél4kor már kezdődött a szilencium, az tartott fél 7-ig, 7-től 8-ig volt kimenő, de azalatt old meg a vacsit is... és 8kor lakattal zárták be a lányszárnyat, hogy afiúkkal mégcsak beszélgetni se tudj véletlenül se... este 10kor rádkapcsolaták a villanyt, h mostmár aludni kell, reggel 6-kor meg a szemedbe kapcsolták, hogy keljél fel! Mikor én 20 perc alatt felöltözök és megmosakszom,ott ücsörögtem mert kiverték az álmot a szememből de még nem tudtam hova menni.fél 8ra le kellett adni a szobakulcsot, mert ha nem, akkor suli után nem engedtek be a saját szobádba büntetésből, utána fél8tól ücsöröghettél 8ig a teremben, mert nem tudtál mit csinálni.... szóval a legrosszabb koli, amivel valaha találkoztam...remélem, neked jobb lesz! ez csak a lehető legrosszabb példa volt, ettől csak jobbat foghatsz ki
2009. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:S uuch

hát én Tolna megyében szeretnék valahol.ha esetleg tudtok valamit

sajnállom tényleg szörnyű még olvasni is.nem hagytad ott? :S

2009. febr. 5. 17:21
 13/14 anonim ***** válasza:
sajnos nem volt lehetőségem ott hagyni, mert a bejáráshoz messze voltam, albira meg nem volt pénzünk (a koli ingyenes volt)... de kibírtam, itt vagyok és élek :D és megsúgom, az egyetemi koli maga a paradicsom a gimihez képest...
2009. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tolnában Bonyhádon van egy jó koli, nem ilyen vaskalapos, és nagyon modern. Bár ott is szigorúak a szabályok, mert egyházi iskola, de nem ilyen vészes.
2009. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!