Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ütni készült ez a...

Szerintetek ütni készült ez a diák, akit lefejelt a tanára?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 21. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Neem, egy ártatlan bárányka...
2011. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Juj, basszus, ez nagyon durva. Szerintem nagyon keveset kapott. Ha agyonütötte volna a tanár, akkor se lehetne rá mondani semmit. Miért nem csapják már ki az ilyet???????????
2011. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Második vagyok. Most olvastam el, hogy kissé félreérthető a válaszom, szóval: én a tanár pártján vagyok, és szerintem a gyerek kapott keveset, ki is kéne az ilyen gyereket csapni.
2011. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az a kérdés, hogy egy nevelő miért jut ilyen állapotba, hogy eddig fajuljanak a dolgok. Melyik a valószínűbb: minden ok nélkül hirtelen megbolondult vagy többszáz figyelmeztetés után már tehetetlenségében elvesztette a fejét? Az is érdekes, hogy a felvételen minden rajta van, ha nincs előre megbeszélve, hogy na akkor most jól felbőszítjük és mehet a netre, nincs is felvétel. Senki ne mondja, hogy PONT AKKOR VÉLETLENÜL kameráztak...
2011. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Annyira jólesett nézni ezt a videót, hogy van egy tanár aki meg meri ezt tenni. Gondolom ezután jól meghurcolják szerencsétlent. (Azt már kevésbé jó látni, hogy ennyire mélyre süllyedt a magyar közoktatás)
2011. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Szmorú, hogy ennyire nincs a tanároknak tekintélye. Én is annak készülök, de sosem mennék gimibe vagy szakközépbe, mert szeretném az idegi állapotom megőrizni:D Teljes mértékben a tanár pártján állok, pedog volt nekem is egy- két szemét tanárom, de még velük szemben sem engedtem meg soha ilyen pofátlanságot. Azért van egy határ, amit nem szabad átlépni, még ha utálod a tanárt sem, és ez a gyerek átlépte, gondolom. Képzelem a tanár már miket élt át, mielőtt lefejelte a gyereket. Egyébként én azt gondolom, az jó megoldás lenne, ha nem lenne kötelező az oktatás, hanem kiváltság lenne, ha nem tanul, mehetne dolgozni. Egyből nem mernének olyan pofátlanok lenni!
2011. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!