Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alap fokú angol nyelvvizsgát...

Alap fokú angol nyelvvizsgát szeretnék letenni . Mi van benne, mire tanuljak?

Figyelt kérdés

Könnyü , nehéz ?


15/F


2011. jan. 21. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Teszt, magnóhallghatás, levélírás, szóbeli.

Chh...:D Most könnyű-e, vagy nehéz...Kinek mi. Gondolom, ha felkészületlenül mész, akkor égni, és szenvedni fogsz, ha becsületesen készülsz, kirázod a kisujjadból...Szóval...Sok Sikert:)

2011. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tbh, inkább várj 1-2 évet és tedd le a középfokot. Az alapfokú őszintén szólva komolytalan és pénzkidobás arra a nyelvvizsga.
2011. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, szerintem is érdemesebb lenne várnod, amíg egy középfokot le tudsz tenni. Alapfokkal nem mész semmire, és nem is sürget az idő 15 évesen, viszont nem egy olcsó mulatság egy nyelvvizsga.

Az hogy könnyű vagy nehéz, attól függ, mennyit tudsz. Nézz meg pár feladatsort, hogy lásd meg tudnád-e csinálni. Én belinkelem azt, ahol vizsgáztam, de még ezer helyen leteheted. Bár még mindig azt mondom, hogy felesleges, többre mennél, ha középfokra készülnél.

[link]

2011. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!