Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne letenni az...

BubbleBumm kérdése:

Érdemes lenne letenni az alapfokú Angol nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz 2. éve, hogy Angliában élek, és 3 éves korom óta tanulom az Angol nyelvet (17 éves vagyok). Felmerült bennem a kérdés, hogy érdemes lenne Magyarországra menni, csak azért, hogy letegyem az alapfokú nyelvvizsgát. Anyum ugyan értelmetlennek találja, de még is, hogy meg legyen. Tudnátok valami tanácsot adni, javaslatokat?

Magyarországon Veszprémben éltem, ha esetleg tudok olyan helyet, ahol ott eltudnám intézni. Köszönöm a válaszaitokat! :)


2011. máj. 6. 20:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti mondat: "Magyarországon Veszprémben éltem, ha esetleg tudtok olyan helyet, ahol ott eltudnám intézni."
2011. máj. 6. 20:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ennek tényleg semmi értelme nem lenne. 14 év nyelvtanulás és 2 év anyanyelvi környezet után; Angliában, ott laksz.. Ez hülyeség.. Én is 17 vagyok, és 11 éves korom óta tanulok angolul, keveset voltam anyanyelvi környezetben, és a felsőfok sem okoz gondot.


Itteni gyenge diákok is középfokút tesznek le 17-18 évesen; úgy, hogy makognak..

2011. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet kint élsz és 3 éves korod óta tanulod az angol nyelvet, gondolom beszéled is. Akkor minek a nyelvvizsga??

Kint is tehetsz nyelvvizsgàt.

2011. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek akarod letenni. Meg miért az alapfokot? Kizártnak tartom, hogy csak ennyit tudnál. Alapfok tök feleslges. Ha meg itt élsz Angliában, a kutyát nem érdekli egy magyarországi nyelvvizsga...
2011. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha jól tudom ott kint GCSE-t fogsz letenni, vagy ha szakmát tanulsz csak, ott is angolul folyik az oktatás. Mindennap használod két egész éve, akik tíz hónapra kimennek tanulni, azok is kivétel nélkül folyékonyan beszélnek, remek szókinccsel, mégha nem is 100% a nyelvtanuk.
2011. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd meg néhány vizsgaközpont honlapját. Szinte mindegyiken vannak letölthető vizsgaanyagok. Nézd meg őket, és akkor láthatod, melyik szint való neked. Biztos nem az alapfok!
2011. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
A felsőfokot tedd le.
2011. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

minek kéne letenned?

mert miért alapfokút? a leírásod alapján a felsőfok sem hiszem h gondot okozna.

2011. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
valóban értelmetlen dolog, de gondoltam jó hogy ha megvan. bár a felső fokban nem vagyok biztos, azért annyira jól nem megy, kifejezni kitudom magam, meg amit akarok, elmondom. köszönöm azért megjegyzésekeg!
2011. máj. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!