Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Központi írásbeli holnap,...

Központi írásbeli holnap, Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap megcsináltam gyakorlás képpen 1 matek és 1 magyar felvételit,ma pedig 2 matekot ,2 magyart..de már az 5. lapnál nem is tudtam miről van szó az eleén 40 körüli pontot értem el..mostmár ot tartok hogy nem tudom mi kell csinálnom,most már nem ott tartok hogy kevés a pontom hanem hogy nem tudom megcsinálni

Pár barátom azt mondta hogy csak azért mert elfáradt az agyam,igaz ez?

valakinek bármi tippje van az írásberiről,írja meg..

már nagyon izgulok :S

14/L


2011. jan. 21. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem pont fordítva

elején 25-30 most meg 35-40

de pihenjél sokat sztem

2011. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most már szerintem hagyd a gyakorlást, inkább pihenj. Tényleg elfáradhattál, már annyira izgulsz, csak a holnapra gondolsz, és amiatt sem tudsz koncentrálni. Inkább tereld el a figyelmed, gondolj másra, aztán feküdj le korán.

Ez nem olyan dolgozat, amire előző este kéne tanulni, inkább lazíts. Nekünk ezt tanácsolták a tanárok (2 éve), és bejött. Én előző nap délután a barátnőmnél voltam, filmet néztünk, itthon izgultam és olvastam, és nagyon jó felvételit írtam.

Ja, vigyél majd holnap szőlőcukrot, állítólag jót tesz, vagy legalább azt hiszed. Én a szünetben ettem, nem volt étvágyam máshoz.

Sok sikert a holnaphoz, meglátod, jól fog sikerülni. ;)

2011. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne fáraszdd az agyad, pihenj!

Én tavaly felvételiztem, az egész logika kérdése, hogy találd meg a becsapást a feladatokban és azt is találd meg ha nem akarnak becsapni!

Én hatosztályosba felvételiztem, a matek nagyon nehéz volt, de azzal is elértemegy közepes szointet. a magyarban sok szólást-közmondást kérdeztek, de csak a közismertebbeket.

2011. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egész délután nem csináltam 1-et se most este csináltam 2 gyakorló lapot (a 2007-est) bár nagyon könnyű volt de a metek 45,a magyar 43 pontos lett :) drukkoljatok holnapra nekem is .remélem jól sikerül :D
2011. jan. 21. 20:03
 5/7 anonim válasza:
Na hogy sikerült?
2011. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány pontod lett?
2011. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

matek:43

magyar:36

hát legalább 5,5 ponttal többre számítottam:S

2011. febr. 5. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!