Mért van ez?

Figyelt kérdés
Kémia, fizika, töri, irodalom, biosz <--- ezekből tanulásnélkül 5ös vagyok, de a földrajzra meg több óráig kell tanulnom, mert nem marad meg bennem semmi.
2011. jan. 20. 20:21
 1/8 anonim válasza:
biztos nem érdekel.
2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nemigazán, de akkoris annyira hülyének és szarul érzem magam emiatt... a többi tantárgyból is szoktam egy picit tanulni de azokból meg csak annyit, hogy párszor átolvasom..pedig a nyelvtant is utálom, és azis nagyon könnyen megy. De a földrajz tanulással annyi időt elcseszek.. mellesleg annyira felesleges tantárgy.
2011. jan. 20. 20:27
 3/8 anonim válasza:
100%
:D Én ugyanilyen vagyok, egyszerűen csak a te agyad ilyen matekos meg kémiás stb. Ez ellen nem tudsz mit csinálni, de azt tudom javasolni, hogy lefekvés előtt tanulj, mert az jobban megmarad az agyadba.
2011. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen.. akkor szoktam.. hajnali 1kor még van, hoyg a föci könyvet bújom :D .. az agyam meg nemtudom milyen... rajzból vagyok még elvileg nagyon jó, de az meg sok ember szerint nem fér össze a kémiával és a matekkal.. nemértem már tényleg..
2011. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te sem lehetsz jó mindenben :) amúgy nem felesleges tantárgy,ha nem lenne hol tanulnád meg pontosan melyik ország,város hol van vagy hogy tájékozódnál a térképen ha nem tanítanák meg? szóval azért fontos :D
2011. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen.. akkor szoktam.. hajnali 1kor még van, hoyg a föci könyvet bújom :D .. az agyam meg nemtudom milyen... rajzból vagyok még elvileg nagyon jó, de az meg sok ember szerint nem fér össze a kémiával és a matekkal.. nemértem már tényleg..


ez én voltam, csak nem vettem észre, hogy a másik felhazsnálónevemről vagyok bejelentkezve :S

2011. jan. 20. 20:37
 7/8 A kérdező kommentje:
a térképen szeretek tájékozódni meg a vaktérképet nagyon tudom, de a gazdasági dolgokat nem igazán bírom megjegyezni..
2011. jan. 20. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:

A gazdaságföldrajz logikus. Ha tudod, hol van nyersanyag, kereskedelmi csomópont, képzett munkaerő, satöbbi, akkor ki tudod következtetni, hogy hol mit termelnek.


Nekem éppen fordítva, éppen az nem ment, hogy hol mi van. Nem az országokról nem tudok, hanem arról, hogy a Kárpát-medencében mi hol van. Amit sajnálok, de nem igazán tudok nekigyürkőzni.

2011. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!