Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középszintű földrajz vagy...

A középszintű földrajz vagy informatika érettségi a könnyebb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 12:58
 1/2 anonim válasza:
Info Én alig tanultam és 5 ös lett. ÉS úgy tudom vannak feledatok fent a neten.
2011. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az informatikáról tudok nyilatkozni: könnyű. Van egy szövegszerkesztés, mint egy hosszabb középiskolás dolgozat, van excel benne, ami nem nehéz, a felét simán meg lehet oldani, a többire kell gyakorlni (hol.van fv., fkeres fv., vkeres fv., darabteli fv., stb.), az adatbáziskezelés kicsit húzósabb, de oldd meg az összes korábbit és nem érhet meglepetés, újabban mindig több táblásat adnak, és jóval könnyebbek a feladatok, mint amikor 1 táblás volt és baromi nehéz feltételeket szabtak. A prezentációkészítés tényleg tök egyszerű és a weboldalszerkesztés sem nehéz.


Gondolj arra, hogyha egyetemen fogsz tanulni, avgy főiskolán, akkor a szövegszerkesztés úgyis kell, prezentálni úgyis kell majd, lehet valami beadandót weblapként kell beadni, ha valami reálosabb területre mész, akkor a maradék kettő (excel, access) elmaradhatatlan.


Ha egy szaknak a feltétele a FÖLDRAJZ, akkor érdemes abból menni, mivel nem véletlen kérik... De ne azt válaszd, amelyik könnyebb, hanem amelyiknek nagyobb a haszna!ű


egy egyetemista :)

2011. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!