Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jók ezek a jegyek? Melyikre...

Jók ezek a jegyek? Melyikre hajtsak rá a következő félévben?

Figyelt kérdés

Matematika: 4-Bár nagyon közel álltam a 3-ashoz.

Irodalom:5

Nyelvtan:5

Kémia:5

Biológia:5

Fizika:4

Ének:4

Német:4

Rajz:5

Történelem:5

Informatika:5

Háztartástan/következő félévben technika:5

Szerintetek minden négyest ki tudok javítani?

A matek nem nagyon megy, egy 5, két 4, három 3, nyertem egy matek versenyen

Ezért adta meg a 4-est.

De nem értem az anyagot.

Talán az is baj, hogy a tanárunk egy féléven belül, 1 teljes hónapot hiányzott.Vagy talán többet. ÉS a helyettesítő tanárok, nem magyaráztak jól.

Németből volt egy 2-esem is.

Melyik a fontosabb tantárgy?

7. osztályos lány


Tesi:

Földrajz:


2011. jan. 16. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Kihagytam a tesit és földrajzot.

Tesi: 4

Földrajz: 5

2011. jan. 16. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
matek és német, azokból kell majd érettségizned, de ami még fontosabb, jövőre felvételizni...
2011. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően ezek jó jegyek. A matek a gond, ha nem érted, mert azzal később jobban fogsz szenvedni (tapasztalat). Esetleg nincs a családban valaki, aki tudna segíteni, vagy ismerős, aki viszonylag olcsón tartatna neked órát? Mert lehet, hogy csak néha egy kicsit meg kéne világosítani a dolgot, és utána már neked is menne egyedül.

Még a német az, amire egy kicsit gyúrnék, a nyelvtudás még nagyon hasznos is lehet a jövőben.

2011. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha álltok úgy anyagilag, akkor érdemes lenne kérni a szüleidet, hogy hetente- két hetente járassanak különtanárhoz, akár mindkét tárgyból...
2011. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, én is ezekre gondoltam.

Még nem biztos, de lehet, hogy járni fogok matektanárhoz.

Szomszédom tanár, és remélhetőleg olcsón vállalna. De ez nem biztos.

Németet, magamnak kell tanulni, arra nincs tanár. Vagyis van, de nagyon drágán vállal.

Köszi, megpróbálok javítani.

Meg a fizikán is.

:) köszi a válaszokat!

2011. jan. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!