Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem mennyire stresszes...

Az egyetem mennyire stresszes az elején?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyetemen tanulni,és ha felvesznek nem tudom mi lesz velem.Sok új dolog lesz gondolom,el kell majd igazodnom,gólyatábor,új közösség...húúú

Hogy készítsem fel magam?Mire figyeljek majd?


2011. jan. 16. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne:)
2011. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nohát kezdjük az elején.

már a ponthatárok kiderülése előtt is látogathatod a felvi.hu-n a fórum részt, ahol megtalálod azokat a szakokat amikre jelentkeztél, általában fel szokták írni az msn címüket az oda látogatók, felveszitek egymást, ismerkedtek. Szoktak lenni már oda járók is, nem baj ha olyannal is összebarátkozol, ő tud majd segíteni sok dologban, pl az órák felvétele, mit kinél vegyél fel.

Ezután kiderül a ponthatár, nagy örömködés, a fórumon is, megjelennek azok akik a csoporttársaid lesznek, megintcsak msn címek, ismerkedés.

Kijön az egyetemtől egy levél hogy gratulálnak felvettek, ekkor, itt kell beíratkozni. Na itt találkozol először a csoporttársaiddal. itt is beszélgettek majd, találkozol azokkal akikkel eddig csak msnen beszélgettél.

Jön a gólyatábor, na itt kovácsolódik össze igazán a banda, batáságok szövődnek.

Órafelvétel, valószínű a gólyatáborban megmutatják majd hogy kell csinálnotok, de ha véletlen nem mentek gólyatáborba, akkor pl egy felsőbb éves segíthet.

Ezután már csak el kell kezdeni órákra járni. Termeket elmondják hol vannak a gólyatáborban, vagy a már sokat emlegetett segítőkész felsőbbévesek.


Az első órákon a tanárok elmondják a követelményeket, zh-k időpontját.

kb ennyi.


Szokatlan lesz, sok idegen, de majd belerázódtok

Sok sikert a felvételihez!

2011. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez is csak iskola, csak senki nem fogja már a kezed, önállóan vagy a csoptársaiddal együtt kellkészülni, tanulni és ennyi. Oda is csak emebrek járnak, nincs min izgulni.
2011. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az összes fősuliba, egyetemre kötelező a felvételi?:O
2011. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
először én is paráztam, de nem nagy dolog. 3-4 nap után már olyan volt, mint ha mindig oda jártam volna és egész életembe koleszba laktam volna. :-D
2011. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!