Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvesznek az...

Szerintetek felvesznek az orvosira?

Figyelt kérdés

Konkrétan Pécs vagy Budapest a cél.Eredmények:magyar,matek,töri,német,biosz középszintű érettségi 90% fölött,kémia emelt szintű szintén.Egy felsőfokú és egy középfokú nyelvvizsgám van és OKTV helyezésem bioszból.Tudom,hogy előre nem lehet ilyesmit pontosan kiszámítani,de a véleményetekre lennék kíváncsi.

Előzetes köszönet a válaszokért.


2011. jan. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen lenne minden. bárhova felvesznek magyarországon. Több mint 450 pontot szerzel ilyen eredményekkel.
2011. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 15. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet:) tavaly a legmagasabb orvosis ponthatár 434 volt, ha emelkedik is, 440fölé tuti nem megy. Szóval nagyon jól hangzik, amit írsz, kívánom, hogy így is sikerüljön;)
2011. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem nagy a valószínűsége, hogy felvesznek :)

tavaly mennyi volt a ponthatár?

2011. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon úgy fest, hogy felvesznek :) nagyon ügyes vagy, szép eredmények!
2011. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dőlj hátra és élvezd ki az egyetemig hátralévő időt. Biztos bejutó vagy. Az orvosi nagyon nagy buli, de nagyon nagy szívás is. Készülj fel. Életed legjobb és legkeményebb (jó esetben)hat éve lesz.
2011. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fel
2011. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!