Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek otthagyjam az...

Szerintetek otthagyjam az iskolát és átmenjek egy másikba?

Figyelt kérdés
Nem tetszik ez az OKJ-s képzés amire szeptember óta járok.(kisgyermekgondozó) A gyakorlat se tetszik , furán érzem magam és a gyerekek sem hallgatnak rám. Már egyszer el akartam menni másik suliba de a szüleim nem engedtek. Nem tudom, hogy kibírom-e még ezt a másfél évet de tudom, hogy nem ebben a szakmában akarok dolgozni. Félek ha megint felvetem szüleim előtt az ötletet, hogy el akarok menni megint nemet mondanának.
2011. jan. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

a te életed

ha nem érzed jól magad abban a közegben felesleges elvesztegetni még 1,5 éver rá

2011. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*évet
2011. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem engednek a szüleid másik suliba? Ha nem szereted a tanult szakmát, a büdös életben nem leszel gyerekgondozó! Bármi más képzés már fizetős lesz, ha ezt végigjárod.

Beszéld meg a szüleiddel, lehetőleg indulatok nélkül, hogy ezt nem szereted, és keressetek olyan OKJ-t, amihez van kedved. Értesd meg velük, hogy fölösleges időpocsékolás így az egész. Nincs annál rosszabb érzés, mint ha valaki gyűlöli a munkáját, de muszáj csinálnia. Mondjuk te nem is csinálnád, de akkor inkább olyan képzést kellene választani, amit szeretsz.

2011. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!