Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányan végzik el az egyetemet...

Hányan végzik el az egyetemet 23 éves korukig?

Figyelt kérdés
Mennyien fejezik be "időben" a tanulmányaikat? Létezik még olyan, hogy valaki 18 éves korában befejezi a középsulit, +5 év múlva pedig (23 évesen) mesterdiplomát kap? Manapság mintha annyiféle "hátráltató" dolog lenne (évvesztés, 0. évfolyam, csúszás az egyetemen stb.), hogy számomra úgy tűnik, mára már elég ritka az, hogy valaki 23 évesen letudja az egyetemet is. Vélemények?
2011. jan. 14. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én halasztottam egy évet,éltem, buliztam, 19 évesen kezdtem tehát 24 éves koromban fogom megkapni. az alap már meg van, most vagyok 22 éves.
2011. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az unokanővérem megszerezte 23 évesen a pszichológia MA-ját:)

Én 2 évet csúszok az egyetemen (valójában 1 évet, mert 1 évet egy másik szakra jártam, most pedig 3 nyelvet csinálok együtt, ami körülményes kissé), szóval én 23 éves koromra fogok végezni az alapképzéssel, MA-t meg munka mellett tervezem, estin vagy levelezőn.

Egyébként tapasztalataim szerint a legtöbb ember tényleg 1 vagy 2 éves csúszásban van, keveset ismerek, aki befejezi időben.

2011. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 18 évesen most vok elsős egyetemen,ha nem csúszok 21 évesen leszek meg,én olyan 22-22,5 éves koromra tervezem a végzést...:D
2011. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!