Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha levelezőre megyek, és...

Ha levelezőre megyek, és megyek konzultációra az egyetem biztosít arra az időre szálláslehetőséget?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kerítesz magadnak, akkor meg lesz oldva. A kolikban érdemes érdeklődni, szokott lenni vendégszoba, azt szokták ilyenkor kiadni, mert ez nekik üzlet.
2009. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem kollégium lesz belőle, ugyanis olyan városba mennék ha oda vesznek fel ahol senkit sem ismerek. ez nem tudod mennyibe kerülne ?
2009. jan. 31. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Másrész minden egyetem körül (vidékiek különösen) tele vannak albérleti lehetőséggel. Én egy ilyen panellakásban laktam pécsett. /an béreltük, előre meghatározott napokra lefoglalva. Olyan volt mint egy szálló, amikor nekünk nem kellett jött más.

Az egyetem nem biztosít semmilyen elhelyezést, max ha nappalis vagy, kellően messze laksz, rászorult vagy...stb Vagyis protekció. :(

2009. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2009. jan. 31. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iskola nem fog neked szállást biztosítani neked kell gondoskodnod róla. Viszonyítási alapnak Szegeden egy átlag koli szoba, 1500-2000 Ft egy éjszakára, de jó ha már év elején lefoglalod a konzultációs napokra, mert hamar betelik.
2009. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy tájékoztattál
2009. jan. 31. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!