Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szintű biológia...

Az emelt szintű biológia érettségi mennyire menne, ha még most fogalmam sincs semmiről, de most kezdenék el rá tanulni?

Figyelt kérdés
80% összejönne? olyan átlagos agyam van a tanuláshoz
2011. jan. 13. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát:DDD

Most így, hogy egyetemista vagyok, azt mondom, simán fel lehet készülni ennyi idő alatt.

Viszont ha gimis lennék, azt mondanám, hogy teljesen esélytelen.

Függ az egyéni képességektől. Attól, hogy mennyire vagy szorgalmas, és attól, hogy mennyire érted a logikáját.

A bioszt nem lehet bemagolni. Legalábbis nem emelt szintre. Érteni kell:)

2011. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is átlagos agyam van, viszont engem baromira érdekel a biosz, szóval nekem tuti menne. De ha ettől eltekintünk, szerintem még úgy sem annyira nehéz, pl. régebben mikor még nem tudtam hogy érdekel, a minimum 4-es mindig megvolt belőle.

De töltsél le tavalyi emelt szintű érettségi feladatsorokat, akkor meglátod kb. mire számíthatsz.

2011. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!