Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha matektanárok lennétek...

Ha matektanárok lennétek megadnátok egy 9. -esnek 2.63-ra a hármast?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az átlag "másodlagos" lenne.

Akkor adnám meg a hármast, ha tudom/látom/tapasztalom, hogy a diák az órán is aktív.

Esetleg ha több az erősebb jegye, és csak "becsúszott" pár rosszabb, ill. ha a jobb jegyek nagyobb témazárók jegyei, nem pedig mondjuk röpdolgozaté.

2011. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Igen, mivel ott már fölfelé kerekítünk.. Engem igazából nem érdekelne annyira maga a diák, ha elérte a 2,5-öt, onnantól hármas, ha nem akkor nem.
2011. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy az illető diák mennyire tudja az anyagot. Ha tudja hármasra, csak becsúszott egy-két rosszabb jegy, akkor megadom. Ha tudom, hogy lövése nincs a dologról, akkor csak kettest kap.
2011. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül. Még egy kicsit megdolgoztatnám, hogy lássam, komolyak-e a szándékai a hármast illetően.
2011. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze mert 2.5-től felfele kerekítünk!Amúgy meg a matekot sokan nem értik tehát azért is.Bár ha azt látnám h a dolgozatokat 1szer 5-ös másszor 1-es és úgy állna így akkor kicsit megfingatnám pont azért mert ha vki nem érti és azért rossz belőle az nem ugyanaz mintha lusta disznó
2011. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Meg. Neked nem adták meg, azért kérdezed?
2011. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
imádkozok hogy megadják :D::D
2011. jan. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!