Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így 2012-ben felvesznek majd...

Így 2012-ben felvesznek majd jogásznak?

Figyelt kérdés
ha közép magyar és töri emelt érettségim 70-70% lesz és + lesz 90 többletpontom költségtéritésesre? Pécs Szeged?
2011. jan. 8. 15:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

téged átfognak venni?milyen lett az átlagod? PTE-n tanulsz?

milyenek a tanárok,tényleg szivatnak?

2011. júl. 24. 10:08
 12/14 anonim ***** válasza:

:) Majd kiderül, hogy átvesznek-e! Mint említettem, ez több dologtól is függ!

Az átlagos most nem lett túl fényes, ezért nem is próbáltam meg átjelentkezni, de idén javítok ezen! Csak azért bele kell ám szokni az egyetemi életbe és követelményrendszerbe!

Egyébként Pázmányos vagyok...

2011. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
milyenek a tanárok,tényleg szivatnak?
2011. júl. 24. 15:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Mint ahogy írtam is, én Pázmányos vagyok, és ha jól értelmeztem a kérdésed alatti kifejtésből, Te a pécsi illetve szegedi egyetemet szeretnéd megcélozni. Így nem tudom, mennyire segít Neked a válaszom a legutóbb feltett kérdésre, de minden esetre azért leírom!


A PPKE-JÁK-on a tanárok az én személyes véleményem és tapasztalatom szerint nem szívatnak, hiszen az esetek 90%-ában nem is ismernek meg annyira konkrétan, hogy ezt megtehetnék, viszont az igaz a nagy részükre, hogy az osztályozási stílusuk nagyban függ a kedvüktől! Mondjuk tisztelet a kivételeknek természetesen!

Így van, hogy jobb jegyet kapsz egy ZH-dra vagy feleletedre, vagy éppen fordítva! De mondjuk szerintem ez szinte minden egyetemen így van! Eltéről legalábbis ezt hallottam!

2011. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!