Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csúszok egy tárgyból. Mit tegyek?

Csúszok egy tárgyból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elsőéves vegyészmérnök hallgató vagyok. Csúsztam matekból, amire elég sok tárgy épül, amiket a köv.félévben nem tudok majd felvenni.Az így kieső krediteimet hogy pótoljam,hogy jövőre is meglegyen 30? Még eltudom fizetősön belül végezni a sulit? vagy már semmi esélyem nincs rá? (a képzés 3,5 éves eredetileg)Előre is köszi a válaszokat.
2011. jan. 7. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
azt hittem, a gyakorlati jegy megszerzése a feltétele az elméleti vizsgának. vagy már nem így van? ha engednek vizsgázni elméletből, akkor nyilván csak gyakot kell újra felvenned.
2011. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem, de valaki azt mondta, hogy elég ha az aláírásom megvan.Úgyhogy lehet, hogy jól tudod. Azt hiszem, hogy megkérdezek valaki bennfentest a dologról. Nem akarok potyára elmenni vizsgázni... :S
2011. jan. 8. 15:20
 13/19 Silber ***** válasza:
Ameddig nincs meg a gyakod, el ne menj elméletből vizsgázni. Ha megvan az aláírásod elmehetsz, de értelmetlen. Mert ha nincs meg a gyakod, az elméleted érvénytelen akár kettes, akár ötös.
2011. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
huh, oké. Köszönöm. Akkor le is adom a vizsgát.
2011. jan. 8. 16:43
 15/19 A kérdező kommentje:
Oké, most néztem, hogy a gyakot elindítják a keresztfélévben, de az elméletet nem. Emiatt nem fél, hanem 1 évet fogok csúszni. Kérdés: A köv. félévet kitöltöttem tölteléktárgyakkal, de könyörgöm az utána következő félévet is azzal töltsem h olyan tárgyakat tanulok amiket nem is lenne muszáj? Mert ugye az ajánlott 30 kreditet össze kéne szedni valahogy... Vagy van még rá esély h kiírják az elméletet is köv. félévre?
2011. jan. 12. 11:14
 16/19 anonim ***** válasza:
igen, két félévet csúszol. de minden vegyészmérnöknek ezt mondják el legelőször. anaízisből, áltkémből, meg fizikából nem csúszhatsz, különben cumicecil lesz...
2011. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tavaly meghirdették a matek gyakot és az elméletet is keresztfélévben. - Igen tudom, hogy így is úgy is szívok(vagy fél vagy egy év) ez sajnos nem is kérdés, de azért köszi, hogy figyelmeztetsz - Szóval akkor tuti, hogy nem hirdetik meg az elméletet?
2011. jan. 12. 21:51
 18/19 Silber ***** válasza:
Mindíg szoktak elméletet tartani keresztfélévben. Szerintem csak egyelőre nem írták ki.
2011. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. jan. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!