Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s iskolalátogatási papírra...

OKJ-s iskolalátogatási papírral csak egyszer lehet ingyenes ismétlő érettségit írni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
igen.
2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Forrás? Biztos ez?
2011. jan. 5. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekel még a dolog? Én írtam az OM-nek ezzel kapcsolatban, nos ott azt mondták minden tantárgyból, minden szintem csinálhatsz egyszer javító ill. szintemelő érettségit. Pl van matek érettségid, azt köv érettségi időszakban újraírod javítás gyanánt, de úgy belejössz, hogy még emeltezel is belőle. Így mindkettő ingyenes. Viszont ha matekból már két középszintű javítót írnál akkor bizony a másodikért már fizetned kell. De ha egy olyan tárgyból szertnél érettségizni, amiból még nincs érettségid (ezt ha jól tudom kiegészítő érettséginek hívják), akkor abból a tárgyból is ingyen érettségizhetsz a korábban említett módon :).
2011. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!