Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolalátogatási papírt...

Iskolalátogatási papírt beleht váltani pénzre?

Figyelt kérdés
Mesélték hogy Régen iskolalátogatási papírt betudták váltani néhány ezer forintra és aztkérdezném meg hogy ezmég mostis érvényes-e?
2011. aug. 31. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Közokirattal való visszaélés.

Lehet, hogy pénzbűntetéssel súlytják, akkor máris beváltottad pénzre.

Remélem érted...

2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Én még egyetemista koromban rendesen bespejzoltam belőle,remélem kitart életem végégig,mert jelenleg is abból élek,hogy eladogatom őket... Tehát a kérdésedre a válasz IGEN!Nagyon is jövedelmező. ;)
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetemista korodban nem tudom mit spájzoltál be, de egy jóideje már az ETR-ből/Neptunból nyomtatják, és csak azt fogadják el a felsőoktatásban...
2011. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Lemaradtam valamiről?:D
2011. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy adtak valami támogatást, ha vittél be iskolalátogatásit? Ez szerintem önkormányzat függő, nálunk pl. tavaly még létezett, 6000 Ft-ot kaptunk.
2011. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az elöző kommentelő aztírta le amit én tudniakartam középiskolás vagyok 10.-es még mostis adnak? És én nemakarom eladni meg semmi ezt a papírt.....
2011. szept. 1. 09:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatásit felsőoktatásban adnak.
2011. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23:23-as vagyok. Lehet, hogy adnak, kérdezz rá az önkormányzatodnál. És utolsó! Felsőoktatásban hallgatói jogviszony igazolást adnak. Ne okoskodj, ha valamihez hülye vagy.
2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ésmég annyi lenne még a kérdésem hogy ez Iskolakezdési Támogatásként kell utánnajáérni hogy lehetséges-e nem?
2011. szept. 1. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így hívják, ha elmondod, hogy pontosan mire gondolsz, szerintem tudni fogják, hogy létezik-e, akárhogy is hívják.
2011. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!