Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz elérni írásbeli érettség...

Nehéz elérni írásbeli érettségin a 20%-ot?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy sokat kell ahhoz tudni?

2-3 az átlagom.


2011. jan. 4. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha addig eljutsz, úgyis átrugdosnak.

Mondjuk volt pár osztálytársam, aki megbukott, de ők azt csinálták, hogy kérdezett a tanár, ők meg meg sem szólaltak. Pedig olyan kérdést tettek fel nekik, amire csak igennel és nemmel lehetett válaszolni.

2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak 2-es érettségi kellene mindenből,mert nem fontos az eredmény a tovább tanulásomhoz.
2011. jan. 4. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem inkább nehéz megbukni. Már bocs, de aki nem tud elérni 20%, az iszonyatosan reménytelen.

A magyar szimpla szövegértés, a töri szintén + kicsit kutakodni kell az atlaszban. A matek röhejes, függvénytáblából simán megoldható.

A nyelvből meg már csak ragadt rád annyi, hogy 20%-ot összeszedj:D

2011. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
20%: általános iskolai tudással is azonnal
2011. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolj bele abba, hogy középiskolába a ketteshez 50%-kell, érettségin meg csak 20. rossz vicc az egész. aki azon nem megy át, az egy zsák krumpli szellemi szintjén mozog. ha utolsó héten alaposan átnézed a dolgokat, annak már elégnek kell lennie. a szóbeli kicsit talán nehezebb, de ott meg konkrétan tudni fogod a tételeket, amiket általában úgyis órán ki is dolgoztok. arra tanulsz kicsit aztán ennyi. el is felejtheted a középiskolát. én esti tagozaton érettségiztem, ez azt jelenti, hogy mindenből fele vagy harmad annyi órám volt, mint egy nappalisnak (és azokra is csak ritkán jártam be), mégis egy 3as, egy 5ös és három 4esem lett. mondjuk ez két éve volt, de aligha emelnek a színvonalon.
2011. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!