Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék diplomát, tudom,...

Szeretnék diplomát, tudom, furi kérdés, de melyik a legkedveltebb, mert viszonylag könnyű letenni (a többihez képest)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amilyen szakot szeretsz és értesz is hozzá, azt a legkönnyebb.
2011. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt a legkönnyebb, ami érdekel. Higgy nekem. Most mondhatnám, hogy menj valami tanári szakra, vagy kommunikációra, de ha nem érdekel, akkor belegebedhetsz. Én is "csak" egy ilyen lenézett német-angol szakra járok, de minden egyes alkalommal megszenvedek 1-1 beadandóval, vizsgára felkészüléssel, mert sem a nyelvészet, sem az irodalom nem érdekel. Egyszerűen nem ilyen a beállítottságom. Reál érdeklődési körű vagyok, csak sajnos van egy olyan hülyeségem, hogy imádom a nyelveket, és szeretném őket tanítani.

Szóval ebből csak azt akartam kihozni, hogy szerintem azt tudnád könnyen megtanulni, ami valóban érdekel. De ha semmi se érdekel, akkor menj tanítóképzőbe, vagy kommunikációra. Én ezekről hallottam, hogy még a hülye is megcsinálja.

2011. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Andragógia, tanító. Menjél Jászberénybe az könnyű suli. De ne feledd. Ha valami nem érdekel és nem vagy motivált mindegyik nehéz lesz.
2011. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok, kicsit megkésve jöttem rá a dolgokra :(, de nem akarok 33 éves fejjel egy üzletben ácsorogni. Nem is tudom milyen lehetőségeim vannak ilyenkor. Amúgy még itthon vagyok 10 hós babámmal. Valami levelezőt szeretnék. Háát ami érdekelt volna, abból a korom miatt kicsúsztam(utánanéztem), az a Rendőrtiszti lett volna.
2011. jan. 2. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen dolgok érdekeltek volna, akkor mondjuk nézz körül a Zrínyin... nem lesz már belőled rendőr ezek szerint, sem katona (bár én nem tudom pontosan a szabályokat sajna), de foglalkozhatsz ilyenekkel. Logisztikával, vagy katonai gazdálkodási blabla... ha ezek nem érdekelnek, akkor gondold végig, hogy miaz amit tudnál csinálni és lehetőséged is van rá, aztán keress rá felvin, hogy milyen szak is foglalkozik hasonlóval...
2011. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2011. jan. 2. 13:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Zrínyit, hát ez inkább katonai suli. Amúgy mi is érdekel igazán??? Nyomozás és a vásárlás ;) Kár hogy a shoppingolásból nem csináltak fősulit :) Körülnézek, egyáltalán 33 év felett hol fogadják még az embert.
2011. jan. 2. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetemeken, főiskolákon nincsen korhatár, ha 60 évesen akarsz tanulni, akkor akkor tanulsz. Rendőrtiszti egy teljesen más kategória. Zrínyi pedig katonai természetesen. A nevében is benne van hogy nemzetvédelmi, viszont vannak olyan szakok, ahol nem kifejezetten katona lesz belőled, csak közvetett módon.

Neked kell rájönnöd, hogy mit tanulnál szívesen, viszont én nem szereznék egy semmire sem jó diplomát csak mert azt könnyű megszerezni. Nem leszel tőle előrébb!

2011. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legkoedveltebb diplomák a legritkábban a legkönnyebbek. Dönts, hogy a kettő közül melyik fontosabb számodra.
2011. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fhenrir ***** válasza:
Általában ami keresett és aránylag könnyű elvégezni, az a Corvinus-os diploma. Oda viszont bekerülni nehéz.
2011. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!