Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmaradhatok...

Szerintetek megmaradhatok államilag támogatott képzésben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy november óta nem jártam órákra. A 12 tantárgyamból 3 szeminárium volt és így kapásból karó, és ugye ha top of the losers 15 %-ba kerülök, akkor nekem is berkálnom kell. Ha alaposan felkészülök és a több vizsgám jól sikerül, akkor még lehet esélyem ?
2011. jan. 1. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ. Meg van határozva, hogy hány kreditet kell teljesítened ahhoz, hogy maradhass államin, ha ez nincs meg, akkor fizetős.
2011. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el normálisan a tvsz-t. Mikor van átsorolás, mi alapján kerülsz egyáltalán bele, stb.

Kis segítség: a legtöbb egyetemen csak a tavaszi félév után van átsorolás, és csak akkor sorolnak át, ha minimum a kreditjeid felét buktad. De minden egyetemfüggő.

Mivel semmi hasznos adatot nem adtál meg (az, hogy november óta nem jártál be, meg hogy három szemináriumot buktál, senkit nem érdekel), így hasznos választ se várj.

Különben is ezekre a kérdésekre ott a TVSZ!!!

2011. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!