Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen papírok kellenek a...

Milyen papírok kellenek a jelentkezéshez? Online jelentkezés.

Figyelt kérdés

Most szeretnék újra jelentkezni és érdekelne, hogy milyen papírok szükségesek. Gondolok itt bizonyítványokra stb.

Online jelentkezek és fogalmam sincs, hogy az hogyan működik. Elmagyarázná nekem vki? Előre is köszi!


2010. dec. 30. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

felvi.hu

Ha nem sikerül megérteni, azt javaslom, ne is próbálkozz. Semmi bonyolult nincs benne.

2010. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Online jelentkezésnél minden oda van írva. Még figyelmeztet is, ha vmit kihagytál. Ha vki azzal nem boldogul, az már tényleg nagyon sötét.
2010. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

El is felejtettem megnézni részletesen a felvi-t :D

Már tavaly is regisztráltam, csak most hírtelen eszembe jutott, hogy milyen papírok is kellenek :S

De köszi szépen!

2010. dec. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!