Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen komiszságaid, esetleg...

Milyen komiszságaid, esetleg nagyobb balhéid, csalásaid, lógásaid voltak a suliban?

Figyelt kérdés

Itt mindenki meggyónhatja, és hátha tudunk egy jóízűt nevetni egymás sztorijain :D


Nekem negyedikben volt az első necces ügyem, azóta is csodálkozom magamon, hogy tudtam ilyen ügyesen kivitelezni 10 évesen. :D Én voltam a legjobb tanuló az osztályban, mindig kitűnő, ezért nálam egy 4-es jegy már rossznak számított, a 3-as meg katasztrófának. (Istenem, csak legyen meg a kettes a holnapi vizsgán! :D) Na, negyedik félév táján viszont annyira leromlott a látásom, hogy egyszerűen nem tudtam elolvasni a táblát. Szólni viszont nem mertem, mert ahhoz túl félénk voltam, és szemüveget sem akartam, szóval eltitkoltam hogy nem látok. Rosszul másoltam le a számokat egy matekdogánál, aminél a táblára voltak felírva a feladatok. Hármas lett (mondjuk a tanár észrevehette volna, hogy maga a számolás jó és mással van a baj, na mindegy :D). Na én erre mit csináltam? Nem mondtam el otthon, hanem fogtam egy ugyanolyan lapot, átírtam itthon az egész dolgozatot, majd egy piros tollal a tanár javításait, pipáit is lemásoltam... egész délután azzal szenvedtem, hogy hihető legyen... és az egyiknél úgy oldottam meg, mintha én jó megoldást írtam volna, ő pedig áthúzta és pontot vont le. Aztán vittem oda hozzá reklamálni, hogy otthon anyu észrevette, hogy rosszul van javítva :D Kaptam is plusz egy pontot, és így 4-es lett. Azóta se tudom, hogy a tanárnak tényleg nem tűnt-e fel, hogy átírtam az egészet, vagy csak jóindulatú volt... :)


Hatodikban egy egyest meg egy hármast nem mertem otthon megmondani (nem tudom miért, sose szidtak le érte mert amúgy jól tanultam). Azt mondtam a suliban, hogy elvesztettem az ellenőrzőmet, kaptam is újat, és így csak abba kerültek be a rossz jegyek, otthon továbbra is a régit mutogattam. Nem lett belőle gáz, mert ki tudtam javítani mindkét tantárgyat.


Hetedikben volt az eddigi legdurvább, amit szégyenlek azóta is, pedig már 7 éve volt... :) Akkoriban nagyon lusta lettem, semmilyen házit, vagy házidolgozatot nem írtam meg, nem tanultam dogákra (és még így is kihúztam az évet kitűnővel! órán figyelés aranyat ér :D), és volt egy hét, amikor sok dolog összejött, dogák, házik, én meg semmit nem csináltam meg. Lógtam a suliból, 4 napot egyhuzamban... Reggel én mentem a családból legkorábban, el is indultam a suli felé, majd a közeli folyónál lementem a híd alá, ott megvártam az az időpontot amikorra már elmentek otthonról a szüleim, akkor visszamentem a lakásba és jól elvoltam egész nap. Elterveztem, hogy ha valamelyikük váratlanul hazajönne napközben, azt mondom hogy rosszul voltam a suliban és hazaküldtek. Végigrettegtem ezt a 4 napot, de nem buktam le. Senki nem tudott erről, a barátnőim se. Igazolást onnan szereztem, hogy egyszer orvostól a barátnőm elhozott egy csomó üres igazolást de úgy, hogy a pecsét rajt volt, mindegyikünknek adott egyet, hogy hátha szükség lesz rá... na, azt kitöltöttem szépen.


Hasonló sztorik? :)


20/L, most már becsületes egyetemista :D


2010. dec. 20. 10:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!