Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés óra alóli felmentés?

Testnevelés óra alóli felmentés?

Figyelt kérdés

Elvileg ha nincs több órám csak tesi, akkor a szaktanárnak haza kellene engednie? Vagy ha van is órám utána akkor csak az iskola területén kell maradnom (pl.: iroda)? A házirend erről nem ír semmit. (Általános iskoláról van szó)

Köszi


2010. dec. 20. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont olyan voltam. Sajnos nem kell haza engednie, mivel az ugyanolyan óra csak te fel vagy mentve, ezért elméletben mást is csinálhatsz. Űlj be a könyvtárba.
2010. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha erről az osztályfőnököt kérdeznéd meg, úgy biztosan nem lesz később félreértés...
2010. dec. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15 évvel ezelőtt, középiskolában ugyan olyan órának számított, mint a többi. Nálunk pénteken utolsó két óra volt testnevelés. Hát persze hogy tavasszal már nem jártam be. Májusban behívott az osztályfőnök, hogy kb 50 órám van igazolatlan, ezért kirúgnak, és kirúgtak. Más idők voltak, pedig nem is volt olyan rég. Ma már nem hiszem, hogy ez van. :(

MINDENKÉPPEN MENJÉL BE!!!!!!!!!!!!!!!

Vagy kezdheted a következő évet egy másik suliban.

2010. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden iskolában más. Nálunk, ha utolsó, vagy első óra volt a testnevelés, akkor nem kellett rá bejárnom, se általánosban, se gimnáziumban. Viszont mindenképpen beszélned kell erről a szaktanárral, és az osztályfőnökkel.
2010. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ellógni tesiről....?
2010. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!