Mit jelent a ZH?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Az 1. válaszoló vagyok


Egyet értek az utolsóval.


Persze, hogy nehezebb a ZH, mint egy Tz. a több tananyag miatt. No, de nem azért megy oda az ember, hogy tanuljon?!Persze, hogy éjszakákat fenn van, hogy több száz oldalt elolvasson, megtanuljon, ráadásul egy részéről már akkor tudja, hogy baromság és a munkájában sose használja.

De mégis hogyan lehet egy középiskolásnak megfogalmazni, hogy mi az a Zh? Nem írásbeli dolgozat??

És mindannak ellenére, hogy valóban néha összeteszi az ember a két kezét, hogy kettest kapott, hisz mindannyiunknak van olyan sztorija, mikor vizsga előtt bekéri az összes indexet a professzor és beírja mindbe, hogy elég... és innen indul a tételhúzás!, mégse cserélné el az ember ezeket az éveket, legalábbis én, semmi pénzért!


Úgyhogy bocsánat, nem degradálni akartam a nehézségi fokot, de valamihez hasonlítani kellett! Egyébként meg ez a vannak olyan szakok és iskolák ahol, című dologra meg szerintem mindenki zsebében kinyílik a bicska, hisz ha azért jársz oda, mert azt szeretnéd majd csinálni, megdolgozol a diplomádért még más által tinglitanglinak tartott szakon is!

2010. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
7%
kurv@ zh nekem csak zuhogó havat jelent
2011. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk van olyan tárgy, ahol minden órán ZH-val kezdünk, az aznapi anyagból (igaz, ez laboratóriumi gyakorlat)


De egyes tanárok lehet, hogy nem vizsgáztatnak, hanem megiratnak 1 vagy 22 ZH-t és annak az eredménye a vizsgajegy, esetleg lehet menni javítani, ha nem sikerül. Máshol éppen előfeltétele a vizsgára bocsájtásnak, ún. beugró, hogy X százalékra teljesítsd. (Most pl lesz egy ilyen tárgyam, a két ZH-t 30-30 %-ra teljesíteni kell, hogy mehessek szóbelizni, ahol 5 fogalomból 3-at hibátlanul el kell mondanom, ha sikerül, húzhatok tételt, és vizsgázhatok, ha nem, akkor nem sikerült, nem is vizsgázhatok, akinek 90% felett sikerül, annál a fogalmaktól eltekintenek.)


ZH= ZártHelyi (dolgozat), de végülis egy írásbeli dolgozat, nehézségtől függetlenül

2012. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
Minek emelted ki a kérdést, ha már elhangzott rá 1000 féle válasz?
2012. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!