Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECDL vizsga feladatlapok...

ECDL vizsga feladatlapok (operácios rendszer)?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném letenni az ECDL vizsgát az operácios rendszerekböl de ehhez honnan tudom letölteni az összes feladatot? ha valakinek megvan irok egy e-mail cimet és megkérném hogy küldje el :)
2010. dec. 17. 17:17
 1/3 kífhagi válasza:
Ne haragudj de én sem tudom,hogy honnan lehet.Múlt hét csütörtökön voltam vizsgázni belőle és átmentem pedig most szeptember óta kezdtem infót tanulni,mert általánosba nem foglalkozott velünk a tanár.mondta,hogy lehet netezni és kész nem tanultunk semmit.Nekünk a mostani tanárunk kinyomta az összes kérdést és választ.Mindenki átment az osztályból.Csak annyi még,hogy ne félj nagyon könnyű lesz.Amúgy melyik városban laksz?
2010. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kífhagi válasza:
*nyomtatta.
2010. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi én januárba megyek vizsgázni csak egy kicsit izgulok töle.. Amugy Kapuváron lakok :D
2010. dec. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!