Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győrben levelezős diákigazolvá...

Győrben levelezős diákigazolványt mire használhatok?

Figyelt kérdés

Levelezőre járok, de középiskolába, és tudom hogy utazásnál 50% kedvezmény de gyöben ugy tudom nincs 50% a volán helyi járataira sem a bérletre sem a jegyre igy gyakorlatilag hiába van diákom max moziba tudom használni utazásra nem is?

és azt is hallotam hogy az iskola és házam közöt mehetek diák bérlettel de volt olyan ismerösöm akit igy is megbüntettek suliba is kérdeztem minden mást mondott vagy ép nem tudja ö sem hogy hogyan müködik ez györben.

aki tud erröl valami kérem irja le nekem hogy tisztábban lássak.

köszönöm


2010. dec. 13. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod amiket tudsz. A levelezős diák a LAKÓHELY és az intézmény közötti utazásra tesz lehetővé 50%-os utazást, de semmilyen kedvezményes bérlet vásárlására nem jogosít.

A lakóhely és az intézmény között pedig nem "házatok és a suli" között értendő, hanem a két település viszonylatában.

A diákon rajta van a lakcímed, és a suli címe is. E kettő között diákjegyet tudsz venni.

Ha a lakcímed is Győr meg a suli is Győr, akkor NEM TUDSZ kedvezményes viszonylatú jegyet vásárolni.

2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jézusom ez nagyon rossz:S ki találta ki ezt hogy 19 évesen majd felnött bérlettel kell járnom mikor még tanulok és nem dolgozok :S szörnyű
2010. dec. 13. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A levelezős tanulmányaid mellett tudsz dolgozni, ezért találták ezt ki, hogy munkába járáshoz ne használhasd fel a diák nyújtotta kedvezményeket.
2010. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok dolgozni mert heti 2 nap sli mellet ápolási dijon vagyok a nagymamámmal aki 1 honapja már járni sem tud és emellett nem dolgozhatok...se diákmunkát sem föállásban
2010. dec. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!