Orvos szeretnék leni?

Figyelt kérdés

sziasztok lenne egy pár kérdésem

az orvosi egyetemröl és a szakmárol

1.(álamilag támogatotba)hányasnak kell lenem hogy felvegyenek a pécsiegyetemre általános orvos tudományi karra(pécsi vagyok)és az éretséginek kb hogy kell sikerülnije hogy ide be jusak


2.mien tantárgyakba kell erösnek leni a boilogiát azt nagyon szeretem

de mikböl kel mégg matekbol gyenge vagyok..


3.sebész szeretnék leni és abba nehéz elhelyezkedni külföldön angliába és menyi a fizetése ft-ba


4.nagyon nehhéz az egyetem vagy ellehet viselni??(napi kb hány órát kell tanulni 4-5 óra az elég lesz hozzá vagy kevés)


5.a rezidens az mit jelent ha odájig eljutok akkor ott már müthetek is vagy csak nézhetem a mütéteket vagy aszisztálok ott??

vagy mi??

kb enyi kérdésem lenne egyenlöre

(bocsi a helyes irásra gyorsan irtam :D)


2010. dec. 11. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"kb enyi kérdésem lenne egyenlöre"

Egyenlőre, a hentes darabol, meg a gyilkos az erdőben, a szó amit írni akartál az egyelőre.


Szerintem alapból kizáró oknak kellene lennie, gondolj csak bele ha a magyar ennyire nem megy, majd a latin fog?

PL zh-kon nem mindegy hogy DER-t vagy SER-t irsz, de ez még a kisebbik baj.

Elég néha 1 szótagot kihagyni a gyógyszer nevéből, és megölted a beteget.

2011. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Diszgráfia-vagyok

az a baj úgy

is lehetek orvos?

Engem ez nagyon idegesit"


Maximum diszgráfiás vagy, nem pedig maga a fogalom. Amúgy ez kizáró tényező.

Hogy a fenébe fogsz egy receptet latinul megírni, ha még magyarul se tudsz?


A helyedben olyan célokat tűznék ki magam elé, hogy például "nem akarok megbukni az érettségin". A szellemi képességeidet elnézve inkább egy szakiskolát, maximum OKJ-s képzést javaslok.

2011. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!