Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenéznek a suliban. Mit...

Lenéznek a suliban. Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
Középsuliba járok, 10.es vagyok! És hát egy lánnyal vagyok csak jóban, a többiek kb mind utálnak valamiért, nem tudjuk miért!! Pedig normálisan viselkedünk, figyelünk órákon, tanulunk (jó nem mindig:D).. Nem viselkedünk "egyszerűen"...(nem járunk olyan ruhákban, amiből kinn van mindenünk) Szóval nem értjük miért is van ez.. Nem vagyok nagyra magammal, de az egyik csaj aki nagyon nem bír hát ő elég csúnya, szóval ennyit tudok, hogy nála azért jobban nézek ki, lehet féltékeny?! és ha épp arra nézek, akkor mondja, hogy ne nézzem már.. Én alapból nem vagyok egy balhés, de még egy beszólása van, és akkor mostmár tényleg beszélek vele!! Jó lehet amiatt is, hogy nekem más a felfogásom.. Mivel én 18 leszek lassan (ez egy külön történet).. Ők meg nagyrészt 15 évesek.. Gondoltam felteszem itt ezt a kérdést, hátha valaki más is van hasonló helyzetben.. és hogy ő miért? Mért kell egy olyat lenézni, akit nem is ismer? Én nekem alapból nincs problémám senkivel, mivel nem külső alapján itélek... Csak nem értem mire fel néznek le..:)
2010. dec. 9. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Én se szeretem a bukottakat megértem őket.
2010. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Igen, ebben egyetértek veled, én is megbántam, hogy elrontottam azt az évet, de ha valaki próbál megváltozni, tanulni, akkor amiatt miért kell igy viselkedni? Ahhoz képest ők meg úgy viselkednek mint a sarki......:) Sosem káromkodtam, nekik minden 2. mondatukban van káromkodás... Mindenkivel kötekednek, lenéznek mindenkit.. Csak mire fel? Megpróbáltam nem foglalkozni velük, végülis...csak elég idegesítő, hogy ha pl tesiórán nem tudok megcsinálni valamit, kinevetnek, kibeszélnek.. De ha ezt is megérted..Akkor gratulálok:D
2010. dec. 9. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hányszor buktál?
2010. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik középsuliba jársz?
2010. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-szer buktam, de ez egy külön történet, mint azt már mondtam!! És nem éppen azért, mert hülye lennék, mert nem vagyok az, ezt tudom magamról... Hanem egyszerűen azért, mert nem jártam be.. És pont emiatt, mert már első évben sem szerettek, meg akkor voltak másféle gondjaim is a magánéletben... (nem pasival kapcsolatos, mielőtt arra gondolnál!!!) De szerintem nem vagyok ellenszenves se, se semmi... Persze lehet velem van a gond, nemtudom.. De nem éppen arra gondoltam, hogy most nyalni fogok másoknak, mert azt soha!!! Persze már gondolkodok a suli váltáson, február környékén költözünk barátnőmmel albérletbe, úgy néz ki 11.-be már egy másik suliba fogok járni, de ezt nem igazán lehet elviselni, amit művelnek!!
2010. dec. 9. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tehetsz semmit. A mai fiatalok mindenkit lenéznek, aki MÁS. Legyen a hajszíned, a bőröd vagy akár az életkorod. Miután otthon is ezt hallják, és mivel a "csordaszellem" működik, ezért minden ok nélkül csinálnak mindent, amit a többiek is. Nincsenek egyedi darabok, mindenki egyforma, és ez nem zavarja őket. Úgy szoktam mondani, hogy ők a massza. Próbáld meg túlélni.
2010. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazad van.. Lehet nem járok a legmárkásabb ruhákba, mert nekem ilyesmire nem telik, lehet nem járok le minden hétvégén a Hajógyárira, meg egyéb ilyesmi, de én 16 évesen úgy voltam, hogy el kell húznom dolgozni, hogy legyenek ruháim, meg megtudjam venni magamnak azt, ami kell.. Én természetesen senkit nem piszkálok azzal, hogy anyucija nehezen megkeresett pénzéből leissza magát, vagy épp bedrogozza magát.. Mert erre a pénzt biztosan nem ők keresték meg, mert ha ez igy lenne, hogy megdolgoztak volna azért a pénzért, akkor biztos nem alkoholra és nem drogora költenék.. Felőlem engem emiatt le lehet nézni, de én soha nem is akartam ilyen lenni, jó nem mondom, hogy sosem ittam, mert persze én is néha-néha összeülök barátnőimmel, de a Hajógyárira 1-szer tettem be a lábam, az is elég volt.. Talán tényleg nem kéne foglalkoznom velük, végülis (nem akarom magamat fényezni, meg semmi ilyesmi!:D) De úgy gondolom, hogy hát igen a korom miatt érettebb vagyok, mint ők, ők még semmit nem tudnak, szerintem mindent megkapnak, (ezt nem tudhatom pontosan, de ahogy elnézem őket, nem lehet nagy gondjuk anyagiak terén..) De én meg elmondhatom, hogy én a SAJÁT pénzemből öltözök fel (jó persze anyuéktól is kapok kisebb-olcsóbb dolgokat) Ja és roma sem vagyok (remélem elég szépen fejeztem ki magam)...Bár szerintem inkább náluk szokott zavaró tényező lenni a bőrszín, nemtudom!!) De mostmár talán rájöttem, hogy tényleg felesleges ezen agyalnom, ennek ugyse lesz vége, mert még nem értik, hogy ez nem igy megy, hogyha valaki nem szimpatikus, akkor annak be kell szólogatni stb... Szerintem ez egy munkahelyen, meg akárhol...Ez nem igy megy, ha nekem valaki nem szimpatikus, le se szarom!:D Persze ez lehet csak az én felfogásom, most lehet oltani, de én ezzel igy vagyok!
2010. dec. 9. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 15:02-sel. Pont az a gondjuk, hogy nem káromkodsz, nem viselkedsz ribiként. Tehát hogy nem vagy tökéletesen ugyanolyan mint ők. Csak zárójelesen: Szerintem ne is legyél.
2010. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!