Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Korengedménnyel, hogy mehetek...

Korengedménnyel, hogy mehetek esti suliba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
én estin érettségiztem és 18 év alatt senkit sem engedtek oda.
2010. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azért szeretnél estin lenni, hogy több legyen a "szabadidőd" (amiben gondolom munkát szeretnél vállalni), akkor inkább legyél magántanuló. A lényege az, hogy osztályozó vizsgát kell tenned minden félévben (vagy lehet csak év végén? Nem tudom régen volt...) Nekem is volt egy ilyen osztálytársam, és csak vizsgáznia kellett. És nem kell feltétlen magántanárhoz járni, főleg, ha nem a kitűnő, emelt szintű érettségi a cél!
2010. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek ? Mi köze a kornak az esti iskolához ? Az nem kor függő.Egyetemre matuzsálemkorúak járhatnak !
2010. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja ! Most akarod befejezni az általánost ? Vagy nem fejezted be a nagycsoportost !
2010. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18év alatt nem lehet esti suliba menni ,csak korengedménnyes,az idióta kommentelőnek meg gratulálok
2010. dec. 10. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
kétlábon
2010. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!