Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanulási praktikáid...

Milyen tanulási praktikáid vannak? Van valami technikád, ami segítségével gyorsabban lehet tanulni?

Figyelt kérdés

tudom, hogy le kell ülni tanulni, de van pár bevetett technikád, ami segítségével gyorsabban tanulsz, akkor írd meg légyszi:)


köszönöm!


16/l


2010. nov. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában addig olvasom a jegyzetem amíg naggyából meg nem marad, aztán pedig elég párszor elolvasni a könyvet és már tudom is.

Amikor úgy vagyok vele, hogy elég volt viszont még nem tudom az anyagot akkor mindig hozok valami kis rágcsálnivalót és amig azt eleszegetem addig általában már sikerül megtanulni :D

Ne ülj le suli után egyből tanulni, kell egy kis pihenés.^^ - remélem tudtam egy picit segíteni

17/l

2010. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hazajövök aztán hajnali egyig egyhuzamban gyakorlok/tanulok. Én így csinálom egyetemen.
2010. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. nov. 25. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A szóbelit hangosan olvasd,mert az agyadnak a legszebb hang a sajátod,és így könyeben megjegyzi.
2011. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!