Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy egyetemen...

Tényleg igaz, hogy egyetemen egy tantárgyat csak kétszer lehet majd felvenni?

Figyelt kérdés

Hallani ilyenekről manapság a médiában. Ez mikortól lesz érvényes és kikre fog vonatkozni?

Én például lehet, hogy meg fogok bukni egy tárgyból másodszor. Attól még a következő félévre felvehetem? Vagy kirúgnak az egyetemről?

BME VIK-es vagyok.


2010. nov. 24. 17:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg, ha fizetősre járok az egyetemen, akkor hagy döntsem már én el, hogy mennyi ideig akarom az egyetemet folytatni és ne szabják meg hogy hányszor vehetek fel tárgyat ha már kicsengetem a 200.000ft -ot minden félévre.


Azt dobják ki, aki államilag támogatotton nem tud megfelelni...


Most is behozták ezt a retkes emelt szintű érettségiket és rengeteg szopnak vele, mert nem tudnak visszamennei a felsőoktatásba, az miatt, mert követelmény lett az emelt szintű érettségi és hogy még legyen benne egy svédcsavar meg is emelte a kormány az árát: 25.000ft egy kibaxot emelt szintű érettségi letétele...mire fel? Undorító a magyar oktatási rendszer meg az egész bagázs aki ezeket kitalálja...

2014. jún. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!