Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy egyetem kihelyezett...

Egy egyetem kihelyezett képzésének intézményében megtehetik, hogy évhalasztás esetén nem írják jóvá a már befizetett féléves tandíjat a következő évre?

Figyelt kérdés
2 éves FSZ képzésre járok a Miskolci Egyetem kihelyezett szakára Székesfehérváron, egy gimnáziumban ami egyben felnőttképzési intézet is, fizetős. Befizettem az első félévet, de egészségügyi okokból halasztanom kell (muszáj!! és orvosi papírom is van róla) így jövő szeptemberben tudnám folytatni a képzést. Most szeptemberben kezdtem, összesen 3 alkalom volt eddig, szóval nagyon az elején vagyunk. Nem akarom visszakapnia pénzt, mert folytatni szeretném a képzést, de nem vagyok hajlandó kifizetni mégegyszer az első félévemet. Visszautasíthatja a kérésemet az iskola?? Azt állítják, ez nem az egyetemre tartozik, hanem csak a kihelyezett képzés helyszínét biztosító intézményre, az igazgatónő kb 2 perc gondolkodás után utasított vissza. Megteheti ezt hivatalosan? Mit tehetek még?
2010. nov. 24. 15:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam. Úgy értem a felnőttképzési intézet igazgatónője küldött el azzal, hogy ez az ő döntése és hiába megyek az egyetemre feljebb (pl dékánhelyettes) ilyet kérni, ők nem jogosultak a tandíjról dönteni.
2010. nov. 24. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!