Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen módon tudnám elvégezni...

Milyen módon tudnám elvégezni az érettségit?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és máár nem járok suliba mert ott kellet hagynom de most szeretném megcsinálni...
2010. nov. 20. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Levelező esti tagozat, vagy magántanuló, aki csak a kötelező negyedéves vizsgákra jár be.
2010. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dicsérendő elhatározás!

Főleg, ha munka mellett akarod elvégezni.


Nem tudom, hogy mik a további terveid,

de én inkább valamilyen hiányszakmában gondolkodnék!!


Remélem, hogy segítettem.

2010. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 34 évesen család,és munka mellett érettségiztem le.

4 évet 2 év alatt tettem le a XV.kerületi Dózsa György Gimnáziumban. Ha nem akarsz akkor nem kell az órákra sem bejárnod,csakis a vizsgákra.ha sikerülnek a vizsgáid akkor mehetsz érettségizni..

Gondolj arra,ha nekem sikerült akkor neked is sikerülni fog.

Sok sikert kívánok..

38/N

2010. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Levelező esti tagozat. Erről tudnátok többet mondani? Mégis hogy hogy is van ez és hol lehetne kérvényezni?


Az én célom először is az érettségi majd később Pszichológus vagy Pszichiáter lenni.

2010. nov. 20. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden városban van olyan iskola, ahol indítanak levelező tagozatot. Merre laksz?
2010. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az én esetemben Magyarországon szeretném elvégezni mivel én külföldi vagyok...


Szóval mit tudtok ajánlani?

2010. nov. 26. 09:48
 7/8 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy hol tudnád ezt megérdeklődni, de pl. Egerben a gimimben esténként volt oktatás, biztos van a környékeden is olyan suli, ahol van esti oktatás.


Viszont egy jó tanácsot akarok adni, ha pszichológus, vagy pszichiáter akarsz lenni, elsősorban ha pszichiáter: A pszichiáter is orvos. Tehát ehhez az orvisi egyetemet kell elvégezned, amihez jó agy, és elkötelezettség kell, mert nagyon nehéz, és csak elfecsérelsz pár évet, ha az első 3 (legkeményebb) év alatt feladod. A pszichológust sokkal könnyebb elvégezni, hisz nem kell megtanulni mellé plusszba az összes klinikai tárgyat, gyógyszertant, stb. Szóval, jól gondold meg, hova tovább, persze, ha eltökélt vagy, akkor vágj bele.


Egy gyógyszerész-hallgató orvosis szobatárssal.

2010. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik városban szeretnél tanulni?
2010. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!