Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz levelezőn...

Mennyire nehéz levelezőn elvégezni az érettségit?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ hogy milyen beállitotságú vagy. Mennyire megy könnyen a tanulás. Bár álltalában ilyenkor sokan magán tanulóhoz szoktak járni.De nekem az ismerőseim is vannak levelezőn(munka mellett)és kicsit nehezebb de végülis nem vészes. Igy is ugy is sokat kell tanulni
2009. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én levelezőre járok, most vagyok 12-es. Tavaly már előrehozott érettségit tettem angolból és társadalomismeretből, mind a kettő nagyon jó lett, 90% mindkettő, a szóbeli része önmagában 100%. És csupa jó jegyem volt tavaly év végén, pedig 2007 októberében szültem. A suli maga nem nehéz egyáltalán, bár elég sokat kell tanulni itt is. Csak tudni kell beosztani az időt. Én egyedül a matek érettségitől tartok, mert matekból világ életemben kettes voltam, bár idén már van egy négyesem :) Megkérdeztem egy tanártól, hogy mennyien szoktak leérettségizni, és állítólag azok, akik rendesen bejárnak, azok mind. Azt mondta, évek óta mindenki átmegy, aki eljut odáig. És ráadásul akik levelezőre, estire járnak, azok nagyon jól megtanulnak tanulni, és az egyetemen már rutinosan készülnek fel a vizsgákra.
2009. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért te hova jársz (utolsó)
2016. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kérlek, most csak a kisboltba járok :D Hét éve, amikor a kérdésre válaszoltam, a pécsi TÁSI-ba jártam, ahol azóta már leérettségiztem, utána a PTE-BTK-ra jártam, ahol szociális munka BA diplomát szereztem, aztán pár évet dolgoztam, és most ismét babázom. Ha nagyon ügyes leszek, akkor még járok egy kicsit egyetemre, és a mesterképzést is megcsinálom :D
2016. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!