Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb puskázási lehetős...

Mi a legjobb puskázási lehetőség dolgozat írásnál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 06:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
60%
A tanulás!Mert amíg megírod a puskát addig meg is tanulod a dolgokat
2010. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a padra írás vált be anno.

Amúgy üzenem, hogy a tanárok is látják ám, ha valaki puskázik, csak sokszor magasról tesznek rá.XD

2010. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Én a büdös életben nem tudtam puskázni! Most sem tudok fő iskolán, és nagy hátrányban vagyok!:D Mindig ideges leszek, nem tudom előszedni, hagyom a fenébe, mocskos lelkiismeret!:D Amit meg meg tanulok néha elég, de legtöbbször nem!:D


Szóval sok sikert!:)

2010. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

1,ha lány vagy berakod a dekoltázsodba...érettségin sem buktam le

2,hosszú pulcsiba gyere és biztostűvel alárakod,vagy csizma...

3,a puskát celluxal a pad alá ragasztod hogy a lap alján is lógjon cellux és ha jön a tamár felnyomod..hiába néz be padba nem fog semmit látni...

4,előtted ülő kapucnijába..

5,kezedre padra ne írd mert nem biztos h el tudod tűntetni a bizonyítékot...jah és ha megvagy persze semmisítsd meg!

6,telefon vagy ha lehet mp3...max elveszi a tanár h ne halgass zenét aztán majd visszaadja

7,táskádat nyitsd ki és bele de ez akkor kicsi cetli legyen ha jön csak megmozdítod és leesik

2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

Szia. Jaj, azok a régi szép idők... Már sajnos nem tudom alkalmazni, de régen bombabiztos megoldás volt ez a két módszer:


max. 10x10 -es papírra érdemes elkészíteni, méghozzá műszaki kartonra (de bármilyen keményebb papír is jó hozzá). megírod rendesen a puskát, és óra előtt egyetlen rajzszeggel "felszereled" az asztallap aljára úgy, hogy ha befordítod, nem látszik ki, de ha kifordítod, akkor el tudod olvasni.


Tudom még ajánlani azt a verziót is (bár ülőhely függő), hogy a puskát felragasztod (cellux-szal az egyik) cipőd talpára, és úgy ülsz keresztbe tett lábbal, hogy a "puskás lábad" (egészen pontosan a bokád) van a combodon. Utána már csak a bokád hajlékonyságától függ, mennyire tudod észrevétlenül csinálni. Ez a módszer azért is jó, mert ha a tanár esetleg észreveszi és felállít (nálunk középsuliban volt rá példa), te pont ráállsz a puskára, így nem fog semmit látni belőle). Kicsit pofátlan megoldás, de senki nem bukott le vele.

2010. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

rászoktam arra a tanárok körében is valahogy elfogadott módszerre: tanulok!

És néha ha nagyon rászorulok, mert gyűltek felettem a felhők, időm sem volt akkor összekaparok telóba egy kis puskát, ami ált beválik..

2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

háát, részben egyet értek az előttem szólókkal a tanulást illetően(olyankor nincs lámpaláz, nincs lebukás miatti félelem, nincs 1-es xD)

de ha "ügyes" vagy, akkor sokx jól jöhet, egy kis puska.

pl. az is lehetne egy megoldás, hogy egy lapra felírod, amit kell, és felteszed, -ragaszod a pólod belsejére. Mikor szükséged van a leírtakra, akkor felfordítod a pólod, és másolgatsz xD mikor már nem, vagy esetleg jön a tanár, lefordítod... ennyi az egész:D

mondjuk az igazat megvallva én még nem próbáltam, csak mesélték, de attól, hátha neked segíteni fog.

:)

2010. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
63%

Lődd le a tanárt! ;)

Akkor tuti nem kell megírnod a dogát, és lebukni se fogsz :D

2010. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Földrajzon - atlaszba

Kémián - periódusos rendszer mindig nyitva lehet abba apró betűkkel.

Ha van olyan gatyád ami ki van szakadva abba belerakhatod a puskát és amikor jön gyorsan eltolod h ne látszodjon:D:D

2010. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SIku77 válasza:
azoknak mondom akik telefonról puskáznak, hogy mindig legyen lezárva volt osztálytársam félévkor átment másik suliba minden dolgozaton felelésen puskázott és mindig lebukott első néhány után már a dolgozat írás szokásává vált mikor bukik le haha
2012. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!