Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék átjelentkezni...

Hogyan tudnék átjelentkezni egyetemen egyik szakról a másikra?

Figyelt kérdés

Gondolom, ez csak a jövő évtől (2011 szept.) oldható meg.

Jelentkezési lapot kell kitöltenem, ugyanúgy, mint az idei felvételizőknek?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 17. 07:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint, úgy értem, hogy nekem is újra kell felvételiznem? Mivel nem ugyanazon a karon szeretném folytatni jövő évtől
2010. nov. 17. 07:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én másik szakon folytattam a tanulmányaimat, és ugyan úgy újra be kellett adnom a jelentkezéshez kapcsolatos dolgokat, és ugyan úgy várnom kellett a ponthatárt, mint a többieknek.
2010. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában az intézmények nem engedélyezik azt, hogy csak úgy átmenj másik szakra, viszont van hogy megoldható, pláne ha mondjuk hasonló szakra mennél át, mint amit eddig is tanultál. Azért biztos ami biztos menj be TO-ra és kérdezz rá, hogy mi ilyenkor a teendőd!
2010. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!